20 Nisan 2011 Çarşamba

DAY 5

5 gün oldu.
okulda daha hiç karşılaşmadım. sırf onu görmek için güzel sanatlarda salak salak dolandım bugun hem de tam yarım saat. yoktu.. 5 - 5 çeyrek gibi pencereden baktım çıkış saati oldugu için.. yoktu.. sia-i go to sleep dinledim. mahvetti bir kez daha. evine gidip konuşmak istiyorum. bence bi kez daha denemeliyiz. yani. tamam anlıyorum sen yapamıyorsun bu ilişki durumlarını, benim mutsuz oldugumu görüp sen de mutsuz oluyorsun, strese giriyorsun.. ama bi kez daha denesek olmaz mı.

bana ne zaman bi gerginlik olsa söylediği şeyi hatırlıyorum 'pelin.. huzur istiyorum ben. sadece huzur. seninle huzurlu olmak. basit bi şekilde'

farkına varmadan beklentiler içine girdim.. benim gibi duygu bombası, ilgiyi dokunmayı seven hatun . sırf o böyle şeyleri sevmiyor diye yatakta sarılamadan uyudum, her içimden geldiğinde ona sarılıp öpemedim.. o dışarı çıkmayı HİÇ sevmiyor diye onunla ne bi bara ne bi dolaşmaya vs gidebildim. sırf onu çok sevdiğim için kendim gibi davranamadım. ama öyle güzel bi şeye sahiptik ki.. yine onu istiyorum. sanırım ben yine o şekilde davranmaya razıyım.

bu gece mi gitmeliyim evine bunları söylemek için haftaya çarşamba dogumgününde mi.. bilmiyorum.. ama basit bi şekilde birlikte olmak istiyorum. alanis'in simple together da söylediği gibi. gerçi o i was sadly mistaken diye bitiyordu ama.. hassiktir ya.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder